statystyka
Blog > Komentarze do wpisu
w związku z ...

Kobieta Nieprasująca od jakiegoś dłuższego czasu kopie się z koniem.  Walkę przegrywa, ale ślepa i głucha na wszystko i wszystkich kopie dalej. Idiotka! 

Co słychać? Ktoś zapyta. Albo i nie. Kobieta i tak zda relacje z minionych 3 miesięcy, gdyż gadułą jest. I tak, Nieprasująca… 

Złożyła dzieło życia i czeka na recenzje. W związku z powyższym paznokcie ma w stanie niepokazywalnym. 

Jeździ do miasta oddalonego 250 km do pracy. W związku z tym na po dziurki w nosie PKP.

 Zaczyna sesję i kończy rok akademicki. W związku z powyższym jak widzi studenta to ma wysypkę. A jeśli student znajdzie się akurat w przedziale razem z nią, ma ochotę wysadzić studenta na najbliższej stacji. Chociaż studentów uwielbia i szanuje. 

Schudła 7 kilogramów i przytyła 4. W związku z powyższym nadal jest 3 kilogramy do przodu. 

Przygotowuje się do egzaminu kierunkowego. W związku z tym nie ma czasu się uczyć, bo się uczy, a jak się uczy to nie ma czasu na nic. Na naukę też. (Kto świrował kiedyś przed egzaminami to wie o co chodzi. Dla reszty niech ten stan pozostanie tajemnicą.)

Przetłumaczyła scenariusz filmu i jest dumna, że film z jej tłumaczeniem pojedzie na konkurs międzynarodowy. Kobieta wejdzie w związku z tym na salony. To nic, że wirtualnie. 

Projek, który napisała zrobił furorę w pewnym ministerstwie i zdobył 250 tysięcy PLNów. W związku z powyższym prowadzić go Kobieta nie będzie, bo jak zawyrokowało jednoosobowe gremium kierownicze, nie nadaje się.

Została w międzyczasie łojantką (ale się zdziwiła, że to tak się nazywa). Zrobiła swoją pierwszą trasę IV+ i prawie V i kupiła dres na ściankę. W związku z powyższym od miesiąca na ściance nie była ni razu.

Ukradli tablice rejestracyjne jej samochodu, w związku z tym włóczyła się po komisariatach i włóczyć się dalej będzie, bo nakradli na jej konto benzyny, piwa, chipsów i batoników. A Kobieta musi teraz chodzić i tłumaczyć, że zaprotokołowane, kradzione smakołyki zepsułyby jej te 3 kilo, więc to nie ona ogołociła stację benzynową pod Nowym Tomyślem pewnej sobotniej, majowej nocy. I to nie jej tyłek widać na taśmach z monitoringu. Ona ma o 3 kilo mniejszy. Poza tym leniwa jest. Gdyby chciała kraść to pojechałaby co najwyżej na sąsiednie osiedle i ukradłaby pieczywo żytnie chrupkie albo graham, sałatę i kilogram chudej szynki. 

Poza tym ciągle marzy o życiu z umową o pracę,  dwuliterowym tytułem przed nazwiskiem, pracą w rodzinnym mieście, albo chociaż województwie, kimś kto stoi u jej boku, a jeśli go nie ma to wsiada do samochodu albo jak wariat na motorynce przemierza 300 km by z nią być (ale Kobieta naiwnaaaa jest! Jaka niepoważnaaaa!), o życiu bez kredytów i zapłaconych rachunkach (o jaka niepoważnaaaaa!). No i o lodówce w której jest coś więcej niż biały ser i ogórki kiszone (O jaka głodna Kobieta jest!). A jeszcze marzy o perfumach, apaszce, butach na lato, nowej fryzurze i kolczykach w drobne różyczki.

W związku z powyższym czasami w nastroju nieprzysiadalnym jest.  

sobota, 28 maja 2011, kobieta_nieprasujaca

Polecane wpisy

  • Andrzejki

    Aaaaa, bo to Andrzejki dzisiaj są (albo wczoraj były). Nieprasująca właśnie olśniło dlaczegóż to Niezmywający tak chętnie Dziecięciem Osobistym zajmował się ca

  • kobieta nie pisze

    bo matką została. I choć stało się to już jakiś czas temu, to Kobietę wyrzuciło na orbitę macierzyństwa tak odległą, że Nieprasująca sama się zdziwiła. Kosmos

  • Jak to jest być w ciąży?

    Kobieta już wie. Teraz, po 8 miesiącach w stanie błogosławionym może spokojnie podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Trochę jak alkoholik, który dopiero po pewn

Komentarze
2011/05/29 00:03:25
Chyba mam to samo :)
Miło, że wróciłaś!
-
Gość: Karmelowa, *.gn.gov.ie
2011/05/30 17:25:36
3 kilo sa zatem do tylu :)
A coz to za projekt? Gratulacje, ale dlaczego nie nadajesz sie do poprowadzenia wlasnego pomyslu?
-
2011/05/31 20:37:19
Kobieta miała tyle przygód, że chyba limit na ten rok już wyczerpała ;)
-
2011/06/01 17:53:00
ehhh.. z tymi limitami to jakoś tak na opak. Przygód co niemiara i raczej żadnego spokoju na horyzoncie nie widać.

A projekt jest wydawniczy, albumy prezentujące sztukę naszych wschodnich sąsiadów, a nie nadaje się bo będzie się bronić, uczy się i czasu mieć nie będzie ?! ... tylko, że jakoś tak nie Kobieta o tym decyduje.

a kwestię kilogramów Kobieta pominie ;)
-
Gość: , *.clubnet.pl
2011/06/03 02:06:20
Kobieto, odezwij się koniecznie. Niekoniecznie również franc_malrer@o2.pl
-
Gość: geo, *.centertel.pl
2011/06/03 10:30:17
zazdroszczę. złożonej pracy życia zazdroszczę. też chcę mieć poobgryzane paznokcie. a ja wciąż pół kroku w tyle. badania zrobione, egzaminy w połowie, ale moja praca życia ma stron 10 puki co. a z przełożonymi mam to samo. jak można dać dydaktykę na zlecenie to nie bo Pani musi pracę pisać, ale jak jakiś rysuneczek albo tonę rysuneczków za free zrobić dla pana hab to Pani przecież to chwilkę zajmie. cholera jasna z tymi habami. i też maże o umowie o pracę, żeby można było w ciąże zajść, na zwolnienie iść, na macierzyński opłacany z ZUSU a nie z maleństwem pod sercem w teren jechać bo jest szansa budżet podratować.
trzymam kciuki za recenzje
-
2011/06/03 14:03:28
Dobrze jest mieć marzenia. A jeszcze lepiej jest je realizować. Słowem: wszystko, co najlepsze - przed nami :)
-
Gość: ja, *.zone5.bethere.co.uk
2011/06/06 13:30:23
Ooooo, kobieto!
Jak dobrze, ze kobieta wrocila, bo wpisow kobiety brakowalo bardzo! Pomimo tego, ze kobieta w nieprzysiadalnym czasem jest. Glowa do gory i do przodu, heeej...
-
2011/06/06 13:43:55
No, ja nie wiem, czy to argument, przeciez wiadomo, ze kradzione nie tuczy;)

Dobrze, ze Nieprasujaca wrocila:)
-
2011/06/07 23:18:31
Takie powroty są fajne! Nie takie jak do pustego mieszkania. Wszystkim nam tego co najlepsze! W końcu zasługujemy na to!!!! :) no nie?
-
mausi5
2011/06/08 09:31:02
Tak się cieszę, że muszę napisać to jeszcze raz! Strasznie się cieszę że wróciłaś!!