statystyka
Kategorie: Wszystkie | and observation | ból głowy | notatki
RSS
sobota, 28 maja 2011
w związku z ...

Kobieta Nieprasująca od jakiegoś dłuższego czasu kopie się z koniem.  Walkę przegrywa, ale ślepa i głucha na wszystko i wszystkich kopie dalej. Idiotka! 

Co słychać? Ktoś zapyta. Albo i nie. Kobieta i tak zda relacje z minionych 3 miesięcy, gdyż gadułą jest. I tak, Nieprasująca… 

Złożyła dzieło życia i czeka na recenzje. W związku z powyższym paznokcie ma w stanie niepokazywalnym. 

Jeździ do miasta oddalonego 250 km do pracy. W związku z tym na po dziurki w nosie PKP.

 Zaczyna sesję i kończy rok akademicki. W związku z powyższym jak widzi studenta to ma wysypkę. A jeśli student znajdzie się akurat w przedziale razem z nią, ma ochotę wysadzić studenta na najbliższej stacji. Chociaż studentów uwielbia i szanuje. 

Schudła 7 kilogramów i przytyła 4. W związku z powyższym nadal jest 3 kilogramy do przodu. 

Przygotowuje się do egzaminu kierunkowego. W związku z tym nie ma czasu się uczyć, bo się uczy, a jak się uczy to nie ma czasu na nic. Na naukę też. (Kto świrował kiedyś przed egzaminami to wie o co chodzi. Dla reszty niech ten stan pozostanie tajemnicą.)

Przetłumaczyła scenariusz filmu i jest dumna, że film z jej tłumaczeniem pojedzie na konkurs międzynarodowy. Kobieta wejdzie w związku z tym na salony. To nic, że wirtualnie. 

Projek, który napisała zrobił furorę w pewnym ministerstwie i zdobył 250 tysięcy PLNów. W związku z powyższym prowadzić go Kobieta nie będzie, bo jak zawyrokowało jednoosobowe gremium kierownicze, nie nadaje się.

Została w międzyczasie łojantką (ale się zdziwiła, że to tak się nazywa). Zrobiła swoją pierwszą trasę IV+ i prawie V i kupiła dres na ściankę. W związku z powyższym od miesiąca na ściance nie była ni razu.

Ukradli tablice rejestracyjne jej samochodu, w związku z tym włóczyła się po komisariatach i włóczyć się dalej będzie, bo nakradli na jej konto benzyny, piwa, chipsów i batoników. A Kobieta musi teraz chodzić i tłumaczyć, że zaprotokołowane, kradzione smakołyki zepsułyby jej te 3 kilo, więc to nie ona ogołociła stację benzynową pod Nowym Tomyślem pewnej sobotniej, majowej nocy. I to nie jej tyłek widać na taśmach z monitoringu. Ona ma o 3 kilo mniejszy. Poza tym leniwa jest. Gdyby chciała kraść to pojechałaby co najwyżej na sąsiednie osiedle i ukradłaby pieczywo żytnie chrupkie albo graham, sałatę i kilogram chudej szynki. 

Poza tym ciągle marzy o życiu z umową o pracę,  dwuliterowym tytułem przed nazwiskiem, pracą w rodzinnym mieście, albo chociaż województwie, kimś kto stoi u jej boku, a jeśli go nie ma to wsiada do samochodu albo jak wariat na motorynce przemierza 300 km by z nią być (ale Kobieta naiwnaaaa jest! Jaka niepoważnaaaa!), o życiu bez kredytów i zapłaconych rachunkach (o jaka niepoważnaaaaa!). No i o lodówce w której jest coś więcej niż biały ser i ogórki kiszone (O jaka głodna Kobieta jest!). A jeszcze marzy o perfumach, apaszce, butach na lato, nowej fryzurze i kolczykach w drobne różyczki.

W związku z powyższym czasami w nastroju nieprzysiadalnym jest.  

23:40, kobieta_nieprasujaca , notatki
Link Komentarze (11) »
powroty

Nieprasująca wyszła z siebie i trzasnęła drzwiami. Aż odpadł tynk. Trochę tego z twarzy też się posypało, ale Kobieta ogarnęła się, uzupełniła braki w podkładzie, zakupiła pomadkę nr 5 i wraca.

Wraca!

21:36, kobieta_nieprasujaca , notatki
Link Komentarze (4) »