statystyka
Kategorie: Wszystkie | and observation | ból głowy | notatki
RSS
środa, 28 października 2009
Misza biznesu
Nowy kolczyk w uchu – tyle z nowych rzeczy. Kobieta ma nowe zainteresowania. Tej jesieni postanowiła się przebranżowić. Z Kobiety kulturalnej na bizneswoman. Śledzi od jakiegoś czasu giełdy, rynki, finanse (własne najbardziej), hipoteki, import i eksport. Docelowo ma być specem od rynków wschodnich. A że żadnej pracy się nie boi, Nieprasująca podniosła rękawicę i stanęła oko w oko z tygrysem. Właściwie to z „miszą” . Wszak to Moskwa a nie Pekin. Tylko, żeby nie wyszła na tym jak znana skądinąd pani Weronika M-P.
17:32, kobieta_nieprasujaca , notatki
Link Komentarze (3) »
czwartek, 22 października 2009
Niedźwiedzie mruczate

Nieprasująca dostała dzisiaj do wypełnienia ankietę: „Rola blogów w życiu ich autorów”. Najpierw źle przeczytała nagłówek  i zaczęła zastanawiać się dlaczego ktoś podejrzewa ją o politeizm. Stwierdziła, że bogów nie tworzy, więc ankieta nie dla niej. Dopiero po chwili zauważyła to chude „l” w wyrazie, które sprowadziło ją na ziemię.  Padła na kolana, zaczęła bić się w pierś i kląć na jaśniste, bo blog zaniedbała.  A przecież rolę jakąś w jej życiu ma i to nie byle jaką.  Więc wraca.

Zrobiła sobie wakacje i już. Każdemu się wakacje należą. Nawet Kobiecie.

Wspomnienie Włoch jest mgliste. Pięknie było.  

Tak naprawdę to Nieprasującą dopadła jesienna depresja. Zaliczyła nastrojowy Rów Mariański. Od kilku dni zaczyna pełznąć po jego ścianie w górę. Na razie jej ciężko. Niezmywający pomaga jak potrafi, chociaż czasami też doły łapie.  I tak się wspierają nieboraki nostalgiczne i podatne na depresję. Robią sobie rubinową herbatę z cytryną, popijają grzane wino i rozcierają stopy, gdy zaatakuje mróz. Takie dwa mruczate niedźwiedzie, które proza życia zastała na kanapie, jak spłacały  raty kredytów….

21:42, kobieta_nieprasujaca , notatki
Link Komentarze (5) »